wz

Muzeum železné opony ve Valticích Vám nabízí širokou škálu doplňkových služeb.


INDIVIDUÁLNÍ PROHLÍDKY Skupinám čítajícím minimálně 10 osob nabízíme zpřístupnění muzea i mimo běžné otevírací hodiny (lákavá je například noční prohlídka). Samozřejmostí je osobní přístup s detailním představením exponátů a možnost připravení programu dle specifických přání zákazníka. Individuální zpřístupnění je za příplatek možné i pro menší počet osob.

ŠKOLY Pro školy nabízíme možnost prohlídek muzea s odborným výkladem v libovolném termínu, představením uniforem a zbraní, přednášky v audiovizuální místnosti, či ukázky zásahu pohraničníků!

OSLAVY, VEČÍRKY, SEMINÁŘE Hledáte netradiční prostředí pro uspořádání Vaší oslavy, či firemního večírku? Nabízíme Vám netradiční prostor obklopený překrásnou scenérií s výhledem na Pavlovské vrchy, Valtice a vinohrady. K dispozici Vám bude venkovní posezení, či stylová audiovizuální místnost. To vše doplníme o uniformovanou obsluhu a špičkový catering.

ŠKOLÍCÍ PROSTORY Muzeum železné opony disponuje školícími prostory o kapacitě 20 a 40 osob za bezkonkurenční ceny. K dispozici máme veškeré nezbytné konferenční zařízení. V případě zájmu o rezervaci školících prostor nás neváhejte kontaktovat.


ZÁŽITKY

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti tvorby zážitků a živé historie, jsme pro naše zákazníky připravili balíčky, které je možno dále kombinovat a upravovat.

>> více

POHANSKO 2010